Kamila Rosińska – zawodowo zajmuje się aktywizacją młodzieży, Współpracuje z licznymi NGO w zakresie animacji społeczno – kulturalnej, animacji społeczności lokalnych i aktywizacji społecznej, edukacji. Liderka Pracowni Multimedialnej we wsi Sokołowsko. Koordynator wolontariatu międzynarodowego w Sokołowsku. Współzałożycielka Stowarzyszenia Kulturalno – Ekologicznego „Filtrator”.

 

Marcin Rosiński – grafik/ projektant, Doświadczenie zdobywał w różnych agencjach w Polsce oraz za granicą pracując jako projektant graficzny oraz realizując kompleksowe działania związane z komunikacją zewnętrzną. Absolwent antropologii kulturowej, od lat zaangażowany w działalność społeczną. Działa w w obszarach edukacji, kultury, sztuki. Prowadzi warsztaty z w Multimedialnej Pracowni we wsi Sokołowsko z zakresu Druku 3D, fotografii cyfrowej, projektowania graficznego.

 

Aleksandra Błędowska – współpracuje z dolnośląskimi organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury w zakresie projektowania graficznego. Animator zajęć dla dzieci i młodzieży z zakresu projektowania, architektury, sztuki i ekologii. Współzałożycielka kolektywu twórczego “Histeria”, w którym na co dzień wykorzystuje m.in. techniki introligatorskie oraz sitodruk. W Pracowni Multimedialnej w Sokołowsku prowadzi warsztaty twórcze łączące zagadnienia projektowania i lokalnej tożsamości.

 

Beata Dziedzic – współzałożycielka kolektywu twórczego “Histeria”, w którym odpowiada za projektowanie i szycie oraz warsztaty twórcze z zakresu tradycyjnego rzemiosła (krawiec, kaletnik, sitodruk). Współpracuje z licznymi organizacjami pozarządowymi, gdzie odpowiada za działania aktywizujące społeczność lokalną. Zawodowo pracuje jako programista. W Pracowni Multimedialnej w Sokołowsku prowadzi Klub Kodowania dla dzieci i młodzieży.

 

Marcin Trzpiot

 

 

Ida Fischer

 

 

Michał Fischer

 

 

Tomek Gładki