STOLARNIA / CNC

W naszej pracowni wykonujemy meble, szyldy, gadżety reklamowe, grawerujemy. Nasza stolarnia wyposażona jest w szereg profesjonalnych narzędzi między innymi frezarkę górnowrzecionową czy ploter CNC AlphaTech YOUNG z polem roboczym 100 x 110 cm.

PRODUKCJA PERSONALIZOWANYCH PEGBOARDÓW

Pegboard to perforowana tablica, która może pełnić różnorodne funkcje – od przechowywania po ekspozycję twórczości artystycznej. Niezależnie, czy jesteś krawcową, kolekcjonerem muszli, elektrykiem czy malarzem – nadszedł czas ładu i porządku! Równomierna siatka otworów pozwala na dowolne rozmieszczenie elementów pegboardu – wieszaków, haczyków, półek czy uchwytów. Elementy można w każdym momencie zamieniać miejscami tworząc interaktywny element wyposażenia wnętrza i dostosowując się do naszych potrzeb. Na zamówienie produkujemy pegboardy o dowolnych rozmiarach i spersonalizowanymi elementami dodatkowymi.

REALIZACJA PROJEKTÓW

Nasi specjaliści od drewna w połączeniu z profesjonalnymi narzędziami, które posiadamy w stolarni są w stanie podjąć się realizacji w zasadzie każdego zlecenia związanego z obróbką tego materiału. Produkujemy elementy wyposażenia wnętrz, szyldy, gadżety reklamowe, panele akustyczne i wiele innych. Jesteśmy w stanie podjąć się zamówień typu „od pomysłu do produktu”.

NASZ SPRZĘT

Ploter CNC AlphaTech YOUNG

Ploter CNC AlphaTech YOUNG

Frezarka górnowrzecionowa firmy cmt model cmt8e

Frezarka górnowrzecionowa firmy cmt model cmt8e

Pilarka stołowa + stół roboczy Bosch GTS 10 J + GTA 600

Pilarka stołowa + stół roboczy Bosch GTS 10 J + GTA 600

Pralnia Makerspace Sokołowsko

Spółdzielnia Socjalna

ul. Parkowa 2

58-350 Sokołowsko

kontakt@pralniasokolowsko.pl

tel. 505 616 676

NIP: 8863003681

KRS: 0000720890

REGON: 369576949