POLIGRAFIA

Nasze doświadczenie w pracy w poligrafii i współpraca z drukarniami partnerskimi pozwala nam realizować kompleksowe zlecenia, doradzać przy wyborze metody druku, rodzaju papieru i razem tworzyć idealne projekty.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA WYDRUKÓW

Dysponując zarówno sprzętem w naszej pracowni jak i współpracując z drukarniami-partnerami realizujemy wydruki mało- i wielkoformatowe na różnych podłożach, drukujemy ulotki, plakaty, bannery, pocztówki, wizytówki, naklejki, broszury, publikacje i inne. Mamy możliwość przeniesienia grafiki na tkaninę metodą termotransferu, nadruków metodą sitodruku czy wysokonakładowych realizacji oryginalną i niepowtarzalną techniką z wykorzystaniem risografu.

RISOGRAF

Risografia jest system szybkiego wydruku, który jest tańszą alternatywą dla kserowania. Technologia ta polega na dostarczaniu do maszyny drukarskiej danych w postaci komputerowej, w wyniku ich przetworzenia powstaje wewnątrz urządzenia forma drukowa, która jest następnie automatycznie zakładana na zespół drukujący. Specyficzny sposób nakładania farby nadaje wydrukom niepowtarzalnego charakteru.

NASZ SPRZĘT

Risograf

Risograf

Prasa termotransferowa

Prasa termotransferowa

Mikrodelta Rework Emotiontech

Mikrodelta Rework Emotiontech

Pralnia Makerspace Sokołowsko

Spółdzielnia Socjalna

ul. Parkowa 2

58-350 Sokołowsko

kontakt@pralniasokolowsko.pl

tel. 505 616 676

NIP: 8863003681

KRS: 0000720890

REGON: 369576949